Galaxie Center Tampere kesäkeskiviikkokisat
Galaxie Center Tampere kesäkeskiviikkokisat
Kilpailut - Etusivu
Tiedot
Osallistujat
Tuplakaavio
CUP-kaavio
Alkavat pelit
Tulokset
Tulostaulut
Kirjaudu sisään
Käynnissä olevat pelit
Pöytä 1:
Vartiainen - Karppanen
Pöytä 2:
Laine - Mäkinen
Pöytä 3:
Virk - Räisänen
Pöytä 4:
Pöyri - Huttunen
Pöytä 5:
Nauha - Lahti
Pöytä 9A:
Granat - Herukka
Pöytä 9B:
Haapaniemi - Vlasov
Seuraavat alkavat pelit
1. alkava:
Ahonen Olli - Övermark Eevertti
Hävinneiden 2
Race to 4
 
#33
C
Herukka Marko (0)
4
Aro J-P (0)
3
Kesto 1 h 8 min
 
#34
D
Laikkamaa Heikki (0)
2
Övermark Eevertti (0)
4
Kesto 0 h 39 min
 
#35
A
Vlasov Mikko-Pekka (0)
4
Mettänen Olli (0)
3
Kesto 0 h 45 min
 
#36
B
Lahti Ville (0)
4
Väätäinen Minna (0)
1
Kesto 0 h 43 min
 
#37
G
Huttunen Jesse (0)
4
Sallinen Janne (0)
2
Kesto 0 h 44 min
 
#38
H
Mäkinen Jarno (0)
4
Tammilehto Onni (0)
2
Kesto 0 h 33 min
 
#39
E
Karppanen Toni (0)
4
Gustafsson Jesse (0)
1
Kesto 0 h 40 min
 
#40
F
Räisänen Sami (0)
4
Hurmansalo Jukka (0)
2
Kesto 0 h 36 min
 
Hävinneiden 1
Race to 4
 
#25
W.O.
0
Aro J-P (0)
0
 
#26
Lindgren Niki (0)
3
Övermark Eevertti (0)
4
Kesto 0 h 33 min
 
#27
W.O.
0
Mettänen Olli (0)
0
 
#28
Väätäinen Minna (0)
0
W.O.
0
 
#29
W.O.
0
Sallinen Janne (0)
0
 
#30
Rantala Eerik (0)
1
Tammilehto Onni (0)
4
Kesto 0 h 33 min
 
#31
Visakoivu Riku (0)
0
Gustafsson Jesse (0)
4
Kesto 0 h 19 min
 
#32
Hurmansalo Jukka (0)
0
W.O.
0
 
Avauskierros
Race to 5
 
#1
Vlasov Mikko-Pekka (0)
0
W.O.
0
 
#2
Aro J-P (0)
1
Vartiainen Johanna (0)
5
Kesto 0 h 34 min
 
#3
Lindgren Niki (0)
3
Granat Nico (0)
5
Kesto 0 h 35 min
 
#4
Övermark Eevertti (0)
3
Lahti Ville (0)
5
Kesto 1 h 0 min
 
#5
Herukka Marko (0)
0
W.O.
0
 
#6
Mettänen Olli (0)
3
Laine Kari (0)
5
Kesto 0 h 24 min
 
#7
Laikkamaa Heikki (0)
5
Väätäinen Minna (0)
3
Kesto 0 h 55 min
 
#8
Virk Lavi (0)
0
W.O.
0
 
#9
Pöyri Henrik (0)
0
W.O.
0
 
#10
Karppanen Toni (0)
5
Sallinen Janne (0)
0
Kesto 0 h 22 min
 
#11
Rantala Eerik (0)
3
Räisänen Sami (0)
5
Kesto 0 h 32 min
 
#12
Tammilehto Onni (0)
1
Nauha Janne (0)
5
Kesto 0 h 36 min
 
#13
Ahonen Olli (0)
5
Visakoivu Riku (0)
4
Kesto 0 h 41 min
 
#14
Gustafsson Jesse (0)
3
Huttunen Jesse (0)
5
Kesto 0 h 30 min
 
#15
Hurmansalo Jukka (0)
4
Mäkinen Jarno (0)
5
Kesto 1 h 7 min
 
#16
Haapaniemi Mikael (0)
0
W.O.
0
 
Voittajien 1
Race to 5
 
#17
A
Vlasov Mikko-Pekka (0)
2
Vartiainen Johanna (0)
5
Kesto 0 h 39 min
 
#18
B
Granat Nico (0)
5
Lahti Ville (0)
3
Kesto 0 h 44 min
 
#19
C
Herukka Marko (0)
2
Laine Kari (0)
5
Kesto 0 h 36 min
 
#20
D
Laikkamaa Heikki (0)
2
Virk Lavi (0)
5
Kesto 0 h 37 min
 
#21
E
Pöyri Henrik (0)
5
Karppanen Toni (0)
3
Kesto 0 h 36 min
 
#22
F
Räisänen Sami (0)
4
Nauha Janne (0)
5
Kesto 0 h 49 min
 
#23
G
Ahonen Olli (0)
5
Huttunen Jesse (0)
3
Kesto 0 h 53 min
 
#24
H
Mäkinen Jarno (0)
2
Haapaniemi Mikael (0)
5
Kesto 0 h 23 min