Galaxie Center Tampere kesäkeskiviikkokisat
Galaxie Center Tampere kesäkeskiviikkokisat
Kilpailut - Etusivu
Tiedot
Osallistujat
Tuplakaavio
CUP-kaavio
Alkavat pelit
Tulokset
Tulostaulut
Kirjaudu sisään
Käynnissä olevat pelit
Pöytä 1:
Laitinen - Paavola
Pöytä 3:
Kivelä - Rekilä
Pöytä 4:
Narvinen - Leppänen
Pöytä 9a:
Virk - Kivioja
Seuraavat alkavat pelit
1. alkava:
Myllymäki Niko - Talvio Kai
2. alkava:
Sacklen Timo -
3. alkava:
Leppiaho Markus -
Hävinneiden 4
Race to 4
 
#97
19
Pitkäranta Mika
2
Tammilehto Onni
4
Kesto 0 h 24 min
 
#98
20
Taponen Arttu
3
Kivioja Jarno
4
Kesto 0 h 43 min
 
#99
17
Talvio Kai
4
Väätäinen Minna
1
Kesto 0 h 27 min
 
#100
18
Sacklen Timo
4
Välimäki Antti
1
Kesto 0 h 26 min
 
#101
23
Granat Nico
4
Ahonen Pasi
0
Kesto 0 h 19 min
 
#102
24
Hurmansalo Jonna
1
Karppanen Toni
4
Kesto 0 h 22 min
 
#103
21
Heiskanen Antti
2
Paavola Joonas
4
Kesto 0 h 36 min
 
#104
22
Vuorela Jarno
1
Leppänen Emilia
4
Kesto 0 h 28 min
 
Hävinneiden 3
Race to 4
 
#89
Tammilehto Onni
4
Jääskelä Petri
1
Kesto 0 h 30 min
 
#90
Ahonen Olli
0
Kivioja Jarno
4
Kesto 0 h 21 min
 
#91
Väätäinen Minna
4
Lindgren Niki
3
Kesto 0 h 39 min
 
#92
Välimäki Antti
4
Hakkarainen Jouko
1
Kesto 0 h 25 min
 
#93
Ahonen Pasi
4
Jokela Kimmo
3
Kesto 0 h 24 min
 
#94
Ström Micke
1
Karppanen Toni
4
Kesto 0 h 12 min
 
#95
Paavola Joonas
4
Laikkamaa Heikki
2
Kesto 0 h 30 min
 
#96
Jääskeläinen Mika
2
Leppänen Emilia
4
Kesto 0 h 22 min
 
Hävinneiden 2
Race to 4
 
#73
3
Tammilehto Onni
4
Nauha Janne
1
Kesto 0 h 26 min
 
#74
4
Jääskelä Petri
0
W.O.
0
 
#75
1
Ahonen Olli
0
W.O.
0
 
#76
2
Kivioja Jarno
0
W.O.
0
 
#77
7
Vilen Marko
3
Väätäinen Minna
4
Kesto 1 h 1 min
 
#78
8
Lindgren Niki
0
W.O.
0
 
#79
5
Välimäki Antti
0
W.O.
0
 
#80
6
Hakkarainen Jouko
4
Kaikkonen Maiju
3
Kesto 0 h 29 min
 
#81
11
Kurppa Joonatan
2
Ahonen Pasi
4
Kesto 0 h 34 min
 
#82
12
Jokela Kimmo
0
W.O.
0
 
#83
9
Ström Micke
0
W.O.
0
 
#84
10
Karppanen Toni
0
W.O.
0
 
#85
15
Paavola Joonas
0
W.O.
0
 
#86
16
Laikkamaa Heikki
0
W.O.
0
 
#87
13
Jääskeläinen Mika
0
W.O.
0
 
#88
14
Räisänen Sami
3
Leppänen Emilia
4
Kesto 0 h 32 min
 
Hävinneiden 1
Race to 4
 
#57
W.O.
0
Nauha Janne
0
 
#58
W.O.
0
W.O.
0
 
#59
W.O.
0
W.O.
0
 
#60
W.O.
0
W.O.
0
 
#61
W.O.
0
Väätäinen Minna
0
 
#62
W.O.
0
W.O.
0
 
#63
W.O.
0
W.O.
0
 
#64
Kaikkonen Maiju
0
W.O.
0
 
#65
W.O.
0
Ahonen Pasi
0
 
#66
W.O.
0
W.O.
0
 
#67
W.O.
0
W.O.
0
 
#68
W.O.
0
W.O.
0
 
#69
W.O.
0
W.O.
0
 
#70
W.O.
0
W.O.
0
 
#71
W.O.
0
W.O.
0
 
#72
Leppänen Emilia
0
W.O.
0
 
Avauskierros
Race to 4
 
#1
Ahonen Olli
0
W.O.
0
 
#2
Nauha Janne
1
Kivelä Jesse
4
Kesto 0 h 18 min
 
#3
Talvio Kai
0
W.O.
0
 
#4
Kivioja Jarno
0
W.O.
0
 
#5
Tammilehto Onni
0
W.O.
0
 
#6
Sacklen Timo
0
W.O.
0
 
#7
Jääskelä Petri
0
W.O.
0
 
#8
Rekilä Panu
0
W.O.
0
 
#9
Välimäki Antti
0
W.O.
0
 
#10
Tikkanen Jani
4
Väätäinen Minna
3
Kesto 0 h 34 min
 
#11
Pitkäranta Mika
0
W.O.
0
 
#12
Hakkarainen Jouko
0
W.O.
0
 
#13
Taponen Arttu
0
W.O.
0
 
#14
Vilen Marko
0
W.O.
0
 
#15
Lindgren Niki
4
Kaikkonen Maiju
2
Kesto 0 h 31 min
 
#16
Narvinen Teemu
0
W.O.
0
 
#17
Ström Micke
0
W.O.
0
 
#18
Ahonen Pasi
2
Heiskanen Antti
4
Kesto 0 h 37 min
 
#19
Leppiaho Markus
0
W.O.
0
 
#20
Karppanen Toni
0
W.O.
0
 
#21
Kurppa Joonatan
0
W.O.
0
 
#22
Myllymäki Niko
0
W.O.
0
 
#23
Vuorela Jarno
0
W.O.
0
 
#24
Jokela Kimmo
0
W.O.
0
 
#25
Granat Nico
0
W.O.
0
 
#26
Jääskeläinen Mika
0
W.O.
0
 
#27
Virk Lavi
0
W.O.
0
 
#28
Räisänen Sami
0
W.O.
0
 
#29
Paavola Joonas
0
W.O.
0
 
#30
Hurmansalo Jonna
0
W.O.
0
 
#31
Laitinen Sari
4
Leppänen Emilia
3
Kesto 0 h 30 min
 
#32
Laikkamaa Heikki
0
W.O.
0
 
Voittajien 1
Race to 4
 
#33
1
Ahonen Olli
2
Kivelä Jesse
4
Kesto 0 h 28 min
 
#34
2
Talvio Kai
4
Kivioja Jarno
3
Kesto 0 h 38 min
 
#35
3
Tammilehto Onni
1
Sacklen Timo
4
Kesto 0 h 27 min
 
#36
4
Jääskelä Petri
2
Rekilä Panu
4
Kesto 0 h 41 min
 
#37
5
Välimäki Antti
2
Tikkanen Jani
4
Kesto 0 h 38 min
 
#38
6
Pitkäranta Mika
4
Hakkarainen Jouko
3
Kesto 0 h 35 min
 
#39
7
Taponen Arttu
4
Vilen Marko
2
Kesto 0 h 43 min
 
#40
8
Lindgren Niki
2
Narvinen Teemu
4
Kesto 0 h 22 min
 
#41
9
Ström Micke
2
Heiskanen Antti
4
Kesto 0 h 27 min
 
#42
10
Leppiaho Markus
4
Karppanen Toni
3
Kesto 0 h 25 min
 
#43
11
Kurppa Joonatan
0
Myllymäki Niko
4
Kesto 0 h 23 min
 
#44
12
Vuorela Jarno
4
Jokela Kimmo
1
Kesto 0 h 26 min
 
#45
13
Granat Nico
4
Jääskeläinen Mika
2
Kesto 0 h 27 min
 
#46
14
Virk Lavi
4
Räisänen Sami
2
Kesto 0 h 29 min
 
#47
15
Paavola Joonas
1
Hurmansalo Jonna
4
Kesto 0 h 32 min
 
#48
16
Laitinen Sari
4
Laikkamaa Heikki
1
Kesto 0 h 28 min
 
Voittajien 2
Race to 4
 
#49
17
Kivelä Jesse
4
Talvio Kai
2
Kesto 0 h 26 min
 
#50
18
Sacklen Timo
1
Rekilä Panu
4
Kesto 0 h 25 min
 
#51
19
Tikkanen Jani
4
Pitkäranta Mika
1
Kesto 0 h 23 min
 
#52
20
Taponen Arttu
2
Narvinen Teemu
4
Kesto 0 h 33 min
 
#53
21
Heiskanen Antti
3
Leppiaho Markus
4
Kesto 0 h 38 min
 
#54
22
Myllymäki Niko
4
Vuorela Jarno
3
Kesto 0 h 33 min
 
#55
23
Granat Nico
2
Virk Lavi
4
Kesto 0 h 31 min
 
#56
24
Hurmansalo Jonna
3
Laitinen Sari
4
Kesto 0 h 31 min