9-pallo SM MN42 Galaxie Center Tampere 12.5.2018
9-pallo SM MN42 Galaxie Center Tampere 12.5.2018
Kilpailut - Etusivu
Tiedot
Osallistujat
Tuplakaavio
CUP-kaavio
Alkavat pelit
Tulokset
Tulostaulut
Kirjaudu sisään
Käynnissä olevat pelit
Pöytä 1:
Blomqvist - Vuorela
Pöytä 2:
Kalela - Kaksonen
Pöytä 3:
Taavila - Ritvanen
Pöytä 4:
Toivonen - Huttunen
Pöytä 5:
Keihola - Keskinen
Pöytä 9a:
Mikkola - Ahonen
Pöytä 9b:
Haapasaari - Laakso
Pöytä 10:
Nykänen - Määttä
Seuraavat alkavat pelit
Hävinneiden 4
Race to 7
 
#97
19
Visakoivu Riku
4
Keskinen Tomi
7
Kesto 1 h 20 min
 
#98
20
Ritvanen Sami
7
Tamminen Jari
4
Kesto 0 h 49 min
 
#99
17
Ahonen Tomi
7
Korpela Simo
3
Kesto 1 h 8 min
 
#100
18
Määttä Mika
7
Ahonen Pasi
6
Kesto 1 h 43 min
 
#101
23
Palviainen Mika
6
Vuorela Jarno
7
Kesto 1 h 31 min
 
#102
24
Saariaho Sami
1
Kaksonen Henri
7
Kesto 1 h 26 min
 
#103
21
Laakso Pauli
7
Hietanen Janne
4
Kesto 1 h 8 min
 
#104
22
Huttunen Janne
7
Keskinen Kauko
4
Kesto 1 h 25 min
 
Hävinneiden 3
Race to 6
 
#89
Keskinen Tomi
6
Kaivonen Tero
2
Kesto 1 h 3 min
 
#90
Tamminen Jari
6
Lunden Kristian
5
Kesto 1 h 5 min
 
#91
Karjalainen Jukka
5
Korpela Simo
6
Kesto 1 h 5 min
 
#92
Pakarinen Mika
2
Ahonen Pasi
6
Kesto 1 h 12 min
 
#93
Vuorela Jarno
6
Nieminen Anne
2
Kesto 1 h 14 min
 
#94
Tähti Jouni
4
Kaksonen Henri
6
Kesto 1 h 50 min
 
#95
Saloheimo Joonas
3
Hietanen Janne
6
Kesto 1 h 0 min
 
#96
Keskinen Kauko
6
Järvinen Juha-Matti
1
Kesto 0 h 51 min
 
Hävinneiden 2
Race to 6
 
#73
3
Keskinen Tomi
6
Räisänen Sami
4
Kesto 1 h 12 min
 
#74
4
Kaivonen Tero
0
W.O.
0
 
#75
1
Panula Tuuliina
3
Tamminen Jari
6
Kesto 1 h 3 min
 
#76
2
Ylimäki Olli
5
Lunden Kristian
6
Kesto 1 h 24 min
 
#77
7
Karjalainen Jukka
6
Sallinen Janne
5
Kesto 1 h 38 min
 
#78
8
Korpela Simo
0
W.O.
0
 
#79
5
Pakarinen Mika
0
W.O.
0
 
#80
6
Makkonen Laura
0
Ahonen Pasi
6
Kesto 0 h 51 min
 
#81
11
Viitanen Kalle
4
Vuorela Jarno
6
Kesto 1 h 8 min
 
#82
12
Nieminen Anne
0
W.O.
0
 
#83
9
Tähti Jouni
0
W.O.
0
 
#84
10
Randell Manu
1
Kaksonen Henri
6
Kesto 0 h 52 min
 
#85
15
Saloheimo Joonas
6
Laikkamaa Heikki
5
Kesto 1 h 25 min
 
#86
16
Hietanen Janne
6
Yliniemi Juha
2
Kesto 0 h 38 min
 
#87
13
Keskinen Kauko
0
W.O.
0
 
#88
14
Vainio Risto
5
Järvinen Juha-Matti
6
Kesto 0 h 55 min
 
Hävinneiden 1
Race to 6
 
#57
W.O.
0
Räisänen Sami
0
 
#58
W.O.
0
W.O.
0
 
#59
W.O.
0
Tamminen Jari
0
 
#60
Lunden Kristian
0
W.O.
0
 
#61
W.O.
0
Sallinen Janne
0
 
#62
W.O.
0
W.O.
0
 
#63
W.O.
0
W.O.
0
 
#64
Ahonen Pasi
0
W.O.
0
 
#65
W.O.
0
Vuorela Jarno
0
 
#66
W.O.
0
W.O.
0
 
#67
W.O.
0
W.O.
0
 
#68
Kaksonen Henri
0
W.O.
0
 
#69
W.O.
0
Laikkamaa Heikki
0
 
#70
Yliniemi Juha
0
W.O.
0
 
#71
W.O.
0
W.O.
0
 
#72
Järvinen Juha-Matti
0
W.O.
0
 
Avauskierros
Race to 6
 
#1
Ahonen Tomi
0
W.O.
0
 
#2
Panula Tuuliina
6
Räisänen Sami
5
Kesto 1 h 35 min
 
#3
Ylimäki Olli
0
W.O.
0
 
#4
Blomqvist Johan
0
W.O.
0
 
#5
Keskinen Tomi
0
W.O.
0
 
#6
Määttä Mika
6
Tamminen Jari
1
Kesto 1 h 5 min
 
#7
Lunden Kristian
5
Kaivonen Tero
6
Kesto 1 h 50 min
 
#8
Keihola Kai
0
W.O.
0
 
#9
Pakarinen Mika
0
W.O.
0
 
#10
Sallinen Janne
4
Kalela Esa
6
Kesto 1 h 57 min
 
#11
Visakoivu Riku
0
W.O.
0
 
#12
Makkonen Laura
0
W.O.
0
 
#13
Karjalainen Jukka
0
W.O.
0
 
#14
Ritvanen Sami
0
W.O.
0
 
#15
Korpela Simo
6
Ahonen Pasi
1
Kesto 1 h 14 min
 
#16
Toivonen Markku
0
W.O.
0
 
#17
Laakso Pauli
0
W.O.
0
 
#18
Vuorela Jarno
2
Tähti Jouni
6
Kesto 1 h 39 min
 
#19
Randell Manu
0
W.O.
0
 
#20
Taavila Arto
0
W.O.
0
 
#21
Mikkola Tony
0
W.O.
0
 
#22
Viitanen Kalle
0
W.O.
0
 
#23
Huttunen Janne
6
Kaksonen Henri
5
Kesto 2 h 6 min
 
#24
Nieminen Anne
0
W.O.
0
 
#25
Keskinen Kauko
0
W.O.
0
 
#26
Laikkamaa Heikki
1
Palviainen Mika
6
Kesto 1 h 16 min
 
#27
Haapasaari Jarno
6
Yliniemi Juha
4
Kesto 1 h 38 min
 
#28
Vainio Risto
0
W.O.
0
 
#29
Saloheimo Joonas
0
W.O.
0
 
#30
Saariaho Sami
0
W.O.
0
 
#31
Järvinen Juha-Matti
3
Hietanen Janne
6
Kesto 1 h 27 min
 
#32
Nykänen Jouni
0
W.O.
0
 
Voittajien 1
Race to 6
 
#33
1
Ahonen Tomi
6
Panula Tuuliina
4
Kesto 1 h 13 min
 
#34
2
Ylimäki Olli
0
Blomqvist Johan
6
Kesto 1 h 2 min
 
#35
3
Keskinen Tomi
4
Määttä Mika
6
Kesto 1 h 8 min
 
#36
4
Kaivonen Tero
1
Keihola Kai
6
Kesto 0 h 42 min
 
#37
5
Pakarinen Mika
0
Kalela Esa
6
Kesto 0 h 47 min
 
#38
6
Visakoivu Riku
6
Makkonen Laura
1
Kesto 1 h 3 min
 
#39
7
Karjalainen Jukka
4
Ritvanen Sami
6
Kesto 1 h 4 min
 
#40
8
Korpela Simo
3
Toivonen Markku
6
Kesto 1 h 7 min
 
#41
9
Laakso Pauli
6
Tähti Jouni
4
Kesto 1 h 33 min
 
#42
10
Randell Manu
1
Taavila Arto
6
Kesto 1 h 12 min
 
#43
11
Mikkola Tony
6
Viitanen Kalle
1
Kesto 1 h 23 min
 
#44
12
Huttunen Janne
6
Nieminen Anne
1
Kesto 0 h 57 min
 
#45
13
Keskinen Kauko
4
Palviainen Mika
6
Kesto 0 h 58 min
 
#46
14
Haapasaari Jarno
6
Vainio Risto
3
Kesto 1 h 30 min
 
#47
15
Saloheimo Joonas
5
Saariaho Sami
6
Kesto 1 h 33 min
 
#48
16
Hietanen Janne
4
Nykänen Jouni
6
Kesto 1 h 3 min
 
Voittajien 2
Race to 7
 
#49
17
Ahonen Tomi
2
Blomqvist Johan
7
Kesto 1 h 4 min
 
#50
18
Määttä Mika
4
Keihola Kai
7
Kesto 1 h 16 min
 
#51
19
Kalela Esa
7
Visakoivu Riku
2
Kesto 1 h 26 min
 
#52
20
Ritvanen Sami
6
Toivonen Markku
7
Kesto 1 h 15 min
 
#53
21
Laakso Pauli
5
Taavila Arto
7
Kesto 1 h 22 min
 
#54
22
Mikkola Tony
7
Huttunen Janne
6
Kesto 2 h 0 min
 
#55
23
Palviainen Mika
6
Haapasaari Jarno
7
Kesto 2 h 8 min
 
#56
24
Saariaho Sami
2
Nykänen Jouni
7
Kesto 0 h 47 min