Pirkanmaan 9-pallo B-mestaruus 10.2.2018
Pirkanmaan 9-pallo B-mestaruus 10.2.2018
Kilpailut - Etusivu
Tiedot
Osallistujat
Tuplakaavio
CUP-kaavio
Alkavat pelit
Tulokset
Tulostaulut
Kirjaudu sisään
Käynnissä olevat pelit
Pöytä 1:
Toiviainen - Laihonen
Pöytä 2:
Asplund - Rissanen
Pöytä 3:
Laine - Korhonen
Pöytä 4:
Pasanen - Hirvonen
Pöytä 5:
Levänaho - Niemi
Pöytä 9B:
Jokinen - Hurmansalo
Pöytä 10:
Hirvonen - Talvio
Seuraavat alkavat pelit
3. alkava:
- Levänaho Tero
Hävinneiden 4
Race to 5
 
#97
19
Korhonen Jussi
5
Väätäinen Minna
2
Kesto 0 h 47 min
 
#98
20
Talvio Kai
5
Paasivirta Aleksi
1
Kesto 0 h 47 min
 
#99
17
Laihonen Pasi
5
Taponen Arttu
2
Kesto 0 h 58 min
 
#100
18
Levänaho Tero
5
Tuominen Tuukka
0
Kesto 0 h 43 min
 
#101
23
Övermark Eevertti
4
Hirvonen Jussi
5
Kesto 1 h 8 min
 
#102
24
Niemi Esa
5
Kvick Toni
2
Kesto 1 h 0 min
 
#103
21
Rissanen Maarit
5
Vimpari Ari
4
Kesto 1 h 27 min
 
#104
22
Hurmansalo Jukka
5
Koskimäki Hannu
4
Kesto 1 h 15 min
 
Hävinneiden 3
Race to 5
 
#89
Väätäinen Minna
5
Kivikko Hannu
2
Kesto 1 h 30 min
 
#90
Paasivirta Aleksi
5
Koivula Jarmo
2
Kesto 0 h 46 min
 
#91
Styrman Mikko
4
Taponen Arttu
5
Kesto 1 h 13 min
 
#92
Tuominen Tuukka
5
Virtanen Vesa
1
Kesto 0 h 41 min
 
#93
Hirvonen Jussi
5
Sacklen Timo
4
Kesto 1 h 12 min
 
#94
Mattila Elina
2
Kvick Toni
5
Kesto 1 h 11 min
 
#95
Lehikoinen Kari
1
Vimpari Ari
5
Kesto 1 h 7 min
 
#96
Elmur Rabiah
3
Koskimäki Hannu
5
Kesto 0 h 45 min
 
Hävinneiden 2
Race to 5
 
#73
3
Ruokonen Sari
4
Väätäinen Minna
5
Kesto 2 h 4 min
 
#74
4
Kivikko Hannu
0
W.O.
0
 
#75
1
Paasivirta Aleksi
5
Leppälä Eero
4
Kesto 0 h 34 min
 
#76
2
Vihanto Harri
2
Koivula Jarmo
5
Kesto 1 h 2 min
 
#77
7
Styrman Mikko
5
Kivikkö Mirka
1
Kesto 0 h 52 min
 
#78
8
Taponen Arttu
0
W.O.
0
 
#79
5
Tuominen Tuukka
0
W.O.
0
 
#80
6
Selin Carita
0
Virtanen Vesa
5
Kesto 0 h 52 min
 
#81
11
Kolehmainen Tomi
1
Hirvonen Jussi
5
Kesto 0 h 51 min
 
#82
12
Sacklen Timo
0
W.O.
0
 
#83
9
Mattila Elina
5
Niskanen Teemu
2
Kesto 0 h 55 min
 
#84
10
Ylimäki Olli
3
Kvick Toni
5
Kesto 1 h 8 min
 
#85
15
Mustonen Sanna
4
Lehikoinen Kari
5
Kesto 1 h 34 min
 
#86
16
Vimpari Ari
5
Latvus Joona
0
Kesto 0 h 39 min
 
#87
13
Elmur Rabiah
0
W.O.
0
 
#88
14
Koskimäki Hannu
5
Vehmas Ville
2
Kesto 0 h 47 min
 
Hävinneiden 1
Race to 5
 
#57
W.O.
0
Väätäinen Minna
0
 
#58
W.O.
0
W.O.
0
 
#59
W.O.
0
Leppälä Eero
0
 
#60
Koivula Jarmo
0
W.O.
0
 
#61
W.O.
0
Kivikkö Mirka
0
 
#62
W.O.
0
W.O.
0
 
#63
W.O.
0
W.O.
0
 
#64
Virtanen Vesa
0
W.O.
0
 
#65
W.O.
0
Hirvonen Jussi
0
 
#66
W.O.
0
W.O.
0
 
#67
W.O.
0
Niskanen Teemu
0
 
#68
Kvick Toni
0
W.O.
0
 
#69
W.O.
0
Lehikoinen Kari
0
 
#70
Latvus Joona
0
W.O.
0
 
#71
W.O.
0
W.O.
0
 
#72
Vehmas Ville
0
W.O.
0
 
Avauskierros
Race to 5
 
#1
Pasanen Tomi
0
W.O.
0
 
#2
Väätäinen Minna
4
Paasivirta Aleksi
5
Kesto 2 h 1 min
 
#3
Vihanto Harri
0
W.O.
0
 
#4
Laihonen Pasi
0
W.O.
0
 
#5
Ruokonen Sari
0
W.O.
0
 
#6
Leppälä Eero
0
Toiviainen Teemu
5
Kesto 0 h 40 min
 
#7
Koivula Jarmo
0
Kivikko Hannu
5
Kesto 0 h 51 min
 
#8
Levänaho Tero
0
W.O.
0
 
#9
Tuominen Tuukka
0
W.O.
0
 
#10
Kivikkö Mirka
2
Korhonen Jussi
5
Kesto 1 h 7 min
 
#11
Selin Carita
0
W.O.
0
 
#12
Asplund Teemu
0
W.O.
0
 
#13
Talvio Kai
0
W.O.
0
 
#14
Styrman Mikko
0
W.O.
0
 
#15
Virtanen Vesa
3
Laine Mika
5
Kesto 1 h 4 min
 
#16
Taponen Arttu
0
W.O.
0
 
#17
Mattila Elina
0
W.O.
0
 
#18
Hirvonen Jussi
2
Rissanen Maarit
5
Kesto 1 h 12 min
 
#19
Ylimäki Olli
0
W.O.
0
 
#20
Levänaho Sari
0
W.O.
0
 
#21
Kolehmainen Tomi
0
W.O.
0
 
#22
Hurmansalo Jukka
5
Niskanen Teemu
4
Kesto 1 h 22 min
 
#23
Sacklen Timo
5
Kvick Toni
2
Kesto 1 h 5 min
 
#24
Pihkala Vesa
0
W.O.
0
 
#25
Elmur Rabiah
0
W.O.
0
 
#26
Lehikoinen Kari
3
Jokinen Janne
5
Kesto 1 h 14 min
 
#27
Koskimäki Hannu
5
Latvus Joona
1
Kesto 0 h 55 min
 
#28
Övermark Eevertti
0
W.O.
0
 
#29
Niemi Esa
0
W.O.
0
 
#30
Mustonen Sanna
0
W.O.
0
 
#31
Vehmas Ville
2
Hirvonen Ari
5
Kesto 0 h 54 min
 
#32
Vimpari Ari
0
W.O.
0
 
Voittajien 1
Race to 5
 
#33
1
Pasanen Tomi
5
Paasivirta Aleksi
0
Kesto 0 h 31 min
 
#34
2
Vihanto Harri
1
Laihonen Pasi
5
Kesto 1 h 7 min
 
#35
3
Ruokonen Sari
1
Toiviainen Teemu
5
Kesto 1 h 7 min
 
#36
4
Kivikko Hannu
1
Levänaho Tero
5
Kesto 0 h 41 min
 
#37
5
Tuominen Tuukka
1
Korhonen Jussi
5
Kesto 0 h 43 min
 
#38
6
Selin Carita
2
Asplund Teemu
5
Kesto 1 h 17 min
 
#39
7
Talvio Kai
5
Styrman Mikko
2
Kesto 0 h 52 min
 
#40
8
Laine Mika
5
Taponen Arttu
3
Kesto 1 h 7 min
 
#41
9
Mattila Elina
1
Rissanen Maarit
5
Kesto 1 h 22 min
 
#42
10
Ylimäki Olli
1
Levänaho Sari
5
Kesto 0 h 57 min
 
#43
11
Kolehmainen Tomi
3
Hurmansalo Jukka
5
Kesto 1 h 0 min
 
#44
12
Sacklen Timo
2
Pihkala Vesa
5
Kesto 1 h 5 min
 
#45
13
Elmur Rabiah
1
Jokinen Janne
5
Kesto 0 h 38 min
 
#46
14
Koskimäki Hannu
0
Övermark Eevertti
5
Kesto 0 h 44 min
 
#47
15
Niemi Esa
5
Mustonen Sanna
1
Kesto 0 h 35 min
 
#48
16
Hirvonen Ari
5
Vimpari Ari
3
Kesto 0 h 51 min
 
Voittajien 2
Race to 5
 
#49
17
Pasanen Tomi
5
Laihonen Pasi
4
Kesto 1 h 13 min
 
#50
18
Toiviainen Teemu
5
Levänaho Tero
3
Kesto 0 h 57 min
 
#51
19
Korhonen Jussi
1
Asplund Teemu
5
Kesto 0 h 54 min
 
#52
20
Talvio Kai
2
Laine Mika
5
Kesto 0 h 49 min
 
#53
21
Rissanen Maarit
1
Levänaho Sari
5
Kesto 1 h 11 min
 
#54
22
Hurmansalo Jukka
3
Pihkala Vesa
5
Kesto 1 h 7 min
 
#55
23
Jokinen Janne
5
Övermark Eevertti
3
Kesto 0 h 57 min
 
#56
24
Niemi Esa
4
Hirvonen Ari
5
Kesto 1 h 11 min