Galaxie Center Tampere keskiviikkokisat
Galaxie Center Tampere keskiviikkokisat
Kilpailut - Etusivu
Tiedot
Osallistujat
Tuplakaavio
CUP-kaavio
Alkavat pelit
Tulokset
Tulostaulut
Kirjaudu sisään
Käynnissä olevat pelit
Pöytä 5:
Koivula - Räisänen
Pöytä 9A:
Granat - Ristolainen
Pöytä 9B:
Huttunen - Myllymäki
Seuraavat alkavat pelit
0. alkava:
Heikkilä Ilari -
Hävinneiden 2
Race to 5
 
#33
C
Lastunen Pekka (2)
3
Granat Nico (0)
5
Kesto 0 h 40 min
 
#34
D
Vuorela Jarno (1)
3
Ristolainen Juha (0)
5
Kesto 0 h 48 min
 
#35
A
Keskinen Kauko (0)
0
Lahti Markku (0)
5
 
#36
B
Makkonen Juha (1)
2
Mattila Samuli (1)
5
Kesto 0 h 32 min
 
#37
G
Laikkamaa Heikki (1)
1
Myllymäki Niko (0)
5
Kesto 0 h 27 min
 
#38
H
Korpisaari Pirkka (1)
1
Huttunen Jesse (0)
5
Kesto 0 h 28 min
 
#39
E
Karjalainen Jukka (0)
0
Kivioja Olli (1)
5
 
#40
F
Karppanen Toni (0)
1
Räisänen Sami (0)
5
Kesto 0 h 25 min
 
Rg. pisteet 1
Hävinneiden 1
Race to 5
 
#25
W.O.
0
Granat Nico (0)
0
 
#26
Ristolainen Juha (0)
0
W.O.
0
 
#27
Lahti Markku (0)
5
Salonen Mikael (1)
2
 
#28
Mattila Samuli (1)
1
W.O.
0
 
#29
W.O.
0
Myllymäki Niko (0)
0
 
#30
Huttunen Jesse (0)
0
W.O.
0
 
#31
W.O.
0
Kivioja Olli (1)
1
 
#32
Räisänen Sami (0)
0
W.O.
0
 
Rg. pisteet 1
Avauskierros
Race to 5
 
#1
Keskinen Kauko (0)
0
W.O.
0
 
#2
Granat Nico (0)
3
Kalliomäki Eetu (2)
5
Kesto 0 h 37 min
 
#3
Makkonen Juha (1)
5
Ristolainen Juha (0)
3
Kesto 0 h 49 min
 
#4
Kätkä Pietu (0)
0
W.O.
0
 
#5
Lastunen Pekka (2)
5
Lahti Markku (0)
3
 
#6
Salonen Samuli (1)
5
Salonen Mikael (1)
1
Kesto 0 h 25 min
 
#7
Vuorela Jarno (1)
5
Mattila Samuli (1)
2
Kesto 0 h 37 min
 
#8
Koivula Jarmo (2)
2
W.O.
0
 
#9
Heikkilä Ilari (1)
1
W.O.
0
 
#10
Myllymäki Niko (0)
3
Karjalainen Jukka (0)
5
Kesto 0 h 33 min
 
#11
Karppanen Toni (0)
5
Huttunen Jesse (0)
4
Kesto 0 h 34 min
 
#12
Mirzaei Ami (2)
2
W.O.
0
 
#13
Laikkamaa Heikki (1)
1
W.O.
0
 
#14
Kivioja Olli (1)
1
Koivula Lauri (1)
5
Kesto 0 h 32 min
 
#15
Hänninen Juho (1)
5
Räisänen Sami (0)
3
Kesto 0 h 30 min
 
#16
Korpisaari Pirkka (1)
1
W.O.
0
 
Voittajien 1
Race to 5
 
#17
A
Keskinen Kauko (0)
4
Kalliomäki Eetu (2)
5
Kesto 0 h 34 min
 
#18
B
Makkonen Juha (1)
2
Kätkä Pietu (0)
5
Kesto 0 h 45 min
 
#19
C
Lastunen Pekka (2)
3
Salonen Samuli (1)
5
Kesto 0 h 45 min
 
#20
D
Vuorela Jarno (1)
4
Koivula Jarmo (2)
5
Kesto 0 h 35 min
 
#21
E
Heikkilä Ilari (1)
5
Karjalainen Jukka (0)
3
Kesto 0 h 29 min
 
#22
F
Karppanen Toni (0)
4
Mirzaei Ami (2)
5
Kesto 0 h 30 min
 
#23
G
Laikkamaa Heikki (1)
2
Koivula Lauri (1)
5
Kesto 0 h 31 min
 
#24
H
Hänninen Juho (1)
5
Korpisaari Pirkka (1)
4
Kesto 0 h 57 min