Galaxie Center Tampere maanantaikisat
Galaxie Center Tampere maanantaikisat
Kilpailut - Etusivu
Tiedot
Osallistujat
Tuplakaavio
CUP-kaavio
Alkavat pelit
Tulokset
Tulostaulut
Kirjaudu sisään
Käynnissä olevat pelit
Pöytä 3:
Ylimäki - Virkki
Pöytä 5:
Laikkamaa - Salonen
Pöytä 9A:
Järvinen - Sacklen
Pöytä 9B:
Ruokonen - Voutilainen
Pöytä 11:
Mäkiranta - Lastunen
Seuraavat alkavat pelit
1. alkava:
- Pääkkönen Lasse
2. alkava:
Jokinen Juho -
3. alkava:
Haverinen Aki -
4. alkava:
Korpisaari Pirkka -
5. alkava:
Vimpari Ari -
6. alkava:
Muhebullah Abai -
7. alkava:
Tyyskä Lauri -
9. alkava:
Haikara Roni -
Hävinneiden 2
Race to 3
 
#33
C
Lahti Ville
3
Talvio Kai
0
Kesto 0 h 34 min
 
#34
D
Rajaranta Aku
1
Neijonen Asko
3
Kesto 0 h 33 min
 
#35
A
Kuitti Niko
0
Ristimäki Teuvo
3
Kesto 0 h 24 min
 
#36
B
Poyta 3
Ylimäki Olli
0
Virkki Jyri
0
Kesto 0 h 19 min
 
#37
G
1. alkava
0
Pääkkönen Lasse
0
n. klo 19:27
 
#38
H
Poyta 5
Laikkamaa Heikki
0
Salonen Samuli
0
Kesto 0 h 23 min
 
#39
E
Poyta 11
Mäkiranta Ari
0
Lastunen Pekka
0
Kesto 0 h 27 min
 
#40
F
Poyta 9A
Järvinen Matti
0
Sacklen Timo
0
Kesto 0 h 8 min
 
Rg. pisteet 1
Hävinneiden 1
Race to 3
 
#25
W.O.
0
Talvio Kai
0
 
#26
Neijonen Asko
3
Pietarinen Teuvo
0
Kesto 0 h 30 min
 
#27
W.O.
0
Ristimäki Teuvo
0
 
#28
Virkki Jyri
0
W.O.
0
 
#29
W.O.
0
Pääkkönen Lasse
0
 
#30
Salonen Samuli
0
W.O.
0
 
#31
W.O.
0
Lastunen Pekka
0
 
#32
Sacklen Timo
0
W.O.
0
 
Rg. pisteet 1
Avauskierros
Race to 3
 
#1
Kuitti Niko
0
W.O.
0
 
#2
Talvio Kai
1
Jokinen Juho
3
Kesto 0 h 28 min
 
#3
Neijonen Asko
1
Haverinen Aki
3
Kesto 0 h 41 min
 
#4
Pietarinen Teuvo
2
Ylimäki Olli
3
Kesto 0 h 42 min
 
#5
Lahti Ville
0
W.O.
0
 
#6
Korpisaari Pirkka
3
Ristimäki Teuvo
1
Kesto 0 h 43 min
 
#7
Vimpari Ari
3
Virkki Jyri
2
Kesto 0 h 39 min
 
#8
Rajaranta Aku
0
W.O.
0
 
#9
Muhebullah Abai
0
W.O.
0
 
#10
Mäkiranta Ari
3
Pääkkönen Lasse
2
Kesto 0 h 51 min
 
#11
Salonen Samuli
2
Järvinen Matti
3
Kesto 0 h 29 min
 
#12
Tyyskä Lauri
0
W.O.
0
 
#13
Ruokonen Sari
0
W.O.
0
 
#14
Voutilainen Teemu
3
Lastunen Pekka
2
Kesto 0 h 59 min
 
#15
Sacklen Timo
2
Haikara Roni
3
Kesto 0 h 43 min
 
#16
Laikkamaa Heikki
0
W.O.
0
 
Voittajien 1
Race to 3
 
#17
A
Kuitti Niko
0
Jokinen Juho
3
Kesto 0 h 26 min
 
#18
B
Haverinen Aki
3
Ylimäki Olli
2
Kesto 0 h 45 min
 
#19
C
Lahti Ville
1
Korpisaari Pirkka
3
Kesto 0 h 30 min
 
#20
D
Vimpari Ari
3
Rajaranta Aku
1
Kesto 0 h 27 min
 
#21
E
Muhebullah Abai
3
Mäkiranta Ari
1
Kesto 0 h 26 min
 
#22
F
Järvinen Matti
2
Tyyskä Lauri
3
Kesto 0 h 41 min
 
#23
G
Poyta 9B
Ruokonen Sari
0
Voutilainen Teemu
0
Kesto 0 h 45 min
 
#24
H
Haikara Roni
3
Laikkamaa Heikki
2
Kesto 0 h 35 min